Oficiální plakát

18.05.2022

A je to tady přátelé, pozvánka na MAS 2022 je už konečně zde. Prosím všechny příznivce letectví o sdílení. 

Po mnohaleté zkušenosti vím, že jsou letecké dny navštěvovány převážně celou rodinou, proto jsme pro vás všechny návštěvníky připravili bohatý kulturní program, kde máte i koncert Lucie Bílé. Navíc můžete být na letišti po přihlášení zařazení do slosování o hodnotné ceny. Soutěžní kupón najdete v Leteckých listech, které si za pouhých 5kč zakoupíte na letišti a budou obsahovat představení všech vystupujících letadel a letový program. Ceny do této akce pro všechny, v celkové hodnotě 100 tisíc korun, věnoval Modelář Pecka, Eduard a vydavatel Argo. Tak si můžete z letiště odvézt domů třeba krásný dron. 

V letovém programu uvidíte letouny z 2.světové války, bojové a transportní letouny naší armády, akrobatické speciály, akrobatickou skupinu na větroních, policejní a vojenský vrtulník v akci, skupinu 16ti vrtulníků Robinson, nejrychlejší vrtulovou stíhačku Sea Fury, speciální letoun z Vietnamu OV-10 Bronco a řadu dalších strojů. Vystoupení se zúčastí celkem 45 letadel. Připraven je i Martin Šonka a nejlepší akrobatická skupina na světě Red Bulls Aerobatic Team. 

Už jen pro úplnost připomínám, že parkování je přímo na letištní ploše, u bazénu za hangárem je připraven kemp a teplé sprchy jsou samozřejmostí. Ti, kteří přijedou vlakem nebo autobusem, se na letiště dostanou kyvadlovou dopravou z roudnického náměstí. Co ještě připomínám, je včasný příjezd, aby jste nemuseli stát v nějaké dopravní zácpě a navíc jste mohli shlédnou i celý kulturní program. A letecké fajnšmekry určitě velice uspokojí čtyřhodinový letový program.


Váš Vlasta Dvořák